بادام زمینی با پوست آستانه توانست کارور را از فقر نجات دهد

بادام زمینی با پوست آستانه چه کرد با زندگی کارور:

کارور در بردگی به دنیا آمد، پسر زنی برده شده به نام مری، متعلق به موسی کارور. در طول جنگ داخلی آمریکا، مزرعه کارور مورد حمله قرار گرفت و جورج نوزاد و مادرش ربوده شدند و برای فروش به آرکانزاس منتقل شدند. موزس کارور سرانجام توانست جورج جوان را ردیابی کند اما نتوانست مری را پیدا کند.

کودک بی‌مادر ضعیف و بیمار به مزرعه اربابش برگردانده شد و به سلامتی دوباره به او شیر داده شد. با لغو کامل برده داری در ایالات متحده در سال 1865، جورج دیگر یک کودک برده نبود. او تا حدود 10 یا 12 سالگی در مزرعه کارور ماند و برای کسب تحصیلات را ترک کرد.

او مدتی را صرف سرگردانی، کار با دستان خود و توسعه علاقه شدید خود به گیاهان و حیوانات کرد. او طراحی را آموخت و بعدها در زندگی زمان قابل توجهی را به نقاشی گل ها، گیاهان و مناظر اختصاص داد.

جورج هم بر اساس کتاب و هم با تجربه، در حین انجام هر کاری که برای ادامه زندگی به دست می آمد، تحصیلات جزئی را به دست آورد. او با مشاغل مختلف از جمله کارگر عمومی خانه، آشپز هتل، خشکشویی، کارگر مزرعه، و خانه دار، زندگی خود را تامین می کرد.

در اواخر دهه 20 زندگی خود موفق شد در مینیاپولیس، کانزاس، در حالی که به عنوان یک کشاورز کار می کرد، تحصیلات دبیرستانی را کسب کند. پس از اینکه دانشگاهی در کانزاس از پذیرش او به دلیل سیاه‌پوست بودن امتناع کرد.

کارور در کالج سیمپسون، ایندیانولا، آیووا تحصیل کرد، جایی که پیانو و هنر خواند و متعاقباً به کالج کشاورزی ایالت آیووا (بعدها دانشگاه ایالتی آیووا) منتقل شد، جایی که لیسانس گرفت. مدرک علوم کشاورزی در سال 1894 و مدرک کارشناسی ارشد علوم در سال 1896.

کارور در پاییز 1896 آیووا را به مقصد آلاباما ترک کرد تا بخش تازه سازماندهی شده کشاورزی در مؤسسه عادی و صنعتی تاسکگی را اداره کند.

مدرسه‌ای که توسط بوکر تی. واشنگتن، آموزگار آمریکایی آفریقایی تبار، اداره می‌شود. در تاسکگی، واشنگتن در تلاش بود تا وضعیت آمریکایی های آفریقایی تبار را از طریق آموزش و کسب مهارت های مفید بهبود بخشد تا از طریق تحریک سیاسی.

او بر آشتی، سازش و توسعه اقتصادی به عنوان مسیرهای پیشرفت سیاه پوستان در جامعه آمریکا تاکید کرد. علیرغم پیشنهادهای زیاد در جاهای دیگر، کارور تا پایان عمر در تاسکگی باقی ماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.