تولید بهترین روفرشی جدید با انواع مختلف پوست گاو

قالیچه ایزی کوزی از جنس چرم گاوی، چاپ گاوی بزرگ با ضخامت 5.2 در 6.2 فوت فرش نازک پوست گاوی برای اتاق نشیمن اتاق خواب استفاده می شود

دکوراسیون عالی خانه با روفرشی جدید مصنوعی چرم گاوی با نقش ها و رنگ های طبیعی حیوانات، با نقش های واضح و طبیعی و رنگ های روشن طراحی می شوند.

بسیار مناسب برای یک دکوراسیون زیبا در اتاق ناهار خوری، اتاق نشیمن، اتاق خواب، مطالعه، دفتر کار، خوابگاه و … به راحتی با محیط خانه ترکیب شده و کمی هنر به نفس زندگی می بخشد.

چین و چروک ها به طور خودکار از بین می روند، روفرشی کشدار چرم گاوی از مواد الاستیک ساخته شده است و وظیفه ترمیم خودکار چین و چروک ها را دارد.

قالیچه چرم گاوی به طور کامل رول می شود، با دست صاف می شود، برای چند روز روی زمین قرار می گیرد و در هنگام استفاده روزانه چین خوردگی به سرعت از بین می رود.

زیره ضد لغزش و لغزش، قسمت زیرین فرش چاپ گاوی از جنس نمد نمدی مرغوب می باشد که ضد رطوبت و لغزش بوده و روی کف و تخته چوبی نمی لغزد.

کرک های روی سطح روفرشی ضد آب گاو نمی ریزد و به لباس نمی چسبد و لباس را تمیز و مرتب نگه می دارد.

لایه پایین الاستیک ضخیم تشک چاپ گاو از مواد الاستیک TPE برای ضخیم شدن قسمت پایین استفاده می کند و ضخامت آن به 5 میلی متر می رسد.

وقتی در اوقات فراغت خود بر روی تشک قدم می گذارید یا روی تشک استراحت می کنید، با روفرشی نانو نرمی و کشش بی بدیل آن را احساس می کنید، گویی در میان ابرها هستید و بدن خسته خود را آرام می کند.

نحوه تمیز کردن این فرش مصنوعی گاوی را می توان با جاروبرقی تمیز کرد.

برس های خانگی خرده های تمیز، نگهداری آسان. در صورت لزوم، می توانید به راحتی با یک پارچه مرطوب با مقدار کمی صابون تمیز کنید.

 • منابع:
  1. Easycozy Alfombra de piel de vaca sintética, grande, con estampado de vaca
 • تبلیغات: 
  1. روفرشی تولید شده از جنس کاه
  2. تولید و عرضه روفرشی نیر باف ارزان برای صادرات
  3. روفرشی موجب ازدواج دو فرد شد!
  4. شامپو فرشی که در یک خانه حادثه آفرید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.