فروش شترمرغ
خانه / روغن شترمرغ / تولید کننده روغن شترمرغ | بزرگترین وارد کننده آن در ایران

تولید کننده روغن شترمرغ | بزرگترین وارد کننده آن در ایران

گیاهان، جانوران و حیوانات مختلف علاوه بر اینکه به عنوان منبع غذایی از ابتدای زندگی بشر برای آن ها مورد توجه بوده اند،دارای فواید و خاصیت های دیگری نیز برای انسان بوده اند و به همین جهت در زندگی بشر نقشی اساسی داشتند.
پوست، استخوان، پشم و انواع فراورده ها مانند روغن از جمله مواردی است که انسان از حیوانات به دست آورده و مورد استفاده قرار داده است.
یکی از پرندگانی که انسان از آن علاوه بر مصرف خوراکی برای مصارف دارویی استفاده نموده است شتر مرغ است. شترمرغ پرنده بومی کشور آفریقا است و  یک نوع پرنده بی پرواز محسوب می شود. این پرنده نشخوار کننده از راسته سینه پهنان است و بزرگترین پرنده زنده دنیا محسوب می گردد. شتر مرغ ها ظاهر منحصر به فردی دارند. گردن ها و پاهای بلند که می توانند با سرعت حدود ۷۰ کیلومتر در ساعت بدوند.
منبع اصلی تغذیه شترمرغ گیاهان است. این پرندگان اهلی شدند و در بسیاری از مناطق دنیا امروزه در مزارع وسیع پرورش داده می‌شود و فرآورده‌های آنها مانند پرها، پوست و روغن در صنایع مختلف کاربرد دارد.

از کاربردهای مهم شترمرغ می توان موارد زیر را نام برد:

 •   گوشت قرمز شترمرغ دارای کلسترول پایین است و سرشار از آهن و  ویتامین های زیادی است که در درمان بیماری هایی مانند فقر آهن، آلزایمر و ام اس بسیار مفید است.
 • روغن شتر مرغ از بی‌نظیرترین روغن هایی است که توسط انسانها فرآوری شده است و خواص بسیار بالایی دارد و درصنایع مختلف مانند صنایع آرایشی بهداشتی به کار برده می شود. برای مثال روغن شترمرغ برای صورت بسیار مفید است. همچنین این محصول در درمان انواع مشکلات پوست و مو موثر است.
 • از پر شترمرغ برای استفاده در صنعت پوشاک استفاده می گردد.
 • پوست شترمرغ برای تولید چرم مورد استفاده قرار می گیرد.

طی سال های اخیر با بررسی و مطالعات بیشتر در زمینه خواص و ویژگی های محصولات فرآوری شده گیاهی و جانوری و همچنین توجه بیشتر به طب سنتی خواص محصولات مختلف ارگانیک و از جمله خواص روغن شترمرغ بیشتر اطلاع رسانی شده است.
امروزه در بسیاری از مناطق دنیا و بسیاری از کشورهای آسیایی از جمله کشور ما مزارع بزرگ پرورش شترمرغ راه اندازی شده است. تعداد مزارع پرورش شترمرغ در کشور ما بسیار بالا هستند و می‌توان گفت ایران پس از کشور آفریقای جنوبی بزرگ ترین تولیدکننده گوشت شترمرغ و همچنین تولیدکننده فرآورده‌های آن را در جهان است.
پرورش این پرنده پر خاصیت علاوه بر اینکه به هزینه بالای احتیاج ندارد بسیار آسان می باشد و می تواند به عنوان حرفه ای برای اشتغال‌زایی جوانان و همچنین کمک به صادرات محصولات غیر نفتی مورد توجه و عنایت قرار گیرد.
در حال حاضر تولید کننده روغن شترمرغ در کشور ما بسیار زیاد هستند و تجارت این روغن در بین محصولات آرایشی بهداشتی و ارگانیک مورد توجه ویژه قرار گرفته است. به علاوه انواع محصولاتی مانند صابون روغن شترمرغ، نیز تولید و به بازار عرضه می گردد.

تولید کننده روغن شترمرغ | بزرگترین وارد کننده آن در ایران

تولید کننده روغن شترمرغ مرغوب در ایران

تولید کننده روغن شترمرغ مرغوب در ایراناز آنجا که مزارع پرورش شتر مرغ در کشور ما بالغ بر سیصد مزرعه هستند و پرورش این پرنده از بازدهی خوبی در زیست بوم کشور ما برخوردار است، تولیدی های زیادی در زمینه فرآوری انواع محصولات برگرفته از شترمرغ مانند روغن شتر مرغ فعالیت می نمایند. کارخانه تولید روغن شترمرغ در شهرهایی که مزرعه های پرورشی وجود دارد فعال هستند. از  روغن های شتر مرغ مرغوب در کشورمان می توان روغن شترمرغ روجا، روغن شترمرغ تکسپو، و روغن شترمرغ دکتر زرقانی را نام برد. این تولیدی ها روغن شترمرغ را بصورت بهداشتی و کاملا ارگانیک فرآوری نموده و روانه بازار می نمایند.

سفارش روغن شترمرغ به صورت جزئی و عمده

سفارش روغن شترمرغ به صورت جزئی و عمدهاز آنجا که پرورش شترمرغ و تولید فرآورده های جانبی از آن مانند روغن سودآوری بالایی دارد تولیدها و کارخانجات متعددی در زمینه تولید این محصول فعالیت می نمایند و این محصول را در کیفیت های مختلف و پکیج بندی های گوناگون تولید می نمایند. فروش این محصولات توسط نمایندگی ها و فروشگاه های مستقر در شهرها انجام می پذیرد. همچنین روغن شترمرغ در داروخانه ها نیز عرضه می گردد. شرکت ما به عنوان شرکت توزیع روغن شترمرغ و گروه تامین کننده روغن شترمرغ در حال فعالیت می باشد. برای سفارش عمده روغن شترمرغ با کارشناسان فروش ما ارتباط حاصل نمایید.

آخرین قیمت روغن شترمرغ در بازار

آخرین قیمت روغن شترمرغ در بازارقیمت محصولات مختلف با توجه به نوسانات موجود در بازار و عوامل مختلفی متفاوت است. روغن شتر مرغ نیز از این قاعده مستثنی نیست. مزایا روغن شترمرغ بسیار است و به همین جهت در بازارهای جهانی بسیار مورد توجه می باشد. قیمت جهانی روغن شترمرغ با توجه به آیتم های متفاوتی مانند کیفیت پرورش شترمرغ، نحوه برداشت چربی از شترمرغ، نحوه فرآوری روغن، نوع پکیج بندی و مواردی از این دست متغیر است. برای اطلاع از آخرین قیمت روغن شتر مرغ می توانید با گروه بازرگانی ما همراه باشید و ضمن اطلاع از بهترین نوع این روغن از موجودی آنها مطلع گردید.

مراکز تولید روغن شترمرغ در کشور

مراکز تولید روغن شترمرغ در کشوردر کشور ما، طی سال های اخیر و با عنایت ویژه به تولیدات غیر نفتی و ارز آور، پرورش شتر مرغ مورد توجه قرار گرفته است و مراکز پرورش این پرنده در بسیاری از شهرستان ها و استان ها راه اندازی شده است. در این مراکز با تغذیه مناسب شتر مرغ هایی با گوشتی با کیفیت تولید می شود. به جهت بالا بودن تقاضا در کشور، گوشت شتر مرغ صادر نمی گردد. اما انواع فرآورده های شتر مرغ مانند روغن آن با کیفیت بالا تولید می شود و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد. مراکز تولید روغن شتر مرغ متعدد هستند از جمله آنها می توان شرکت روجا که شرکتی فعال در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است را نام برد. همچنین شرکت مزرعه مروارید دکتر زرقانی به عنوان یکی از بهترین تولیدی های گیاهان دارویی ارگانیک و محصولات درمانی و آرایشی ارگانیک انواع روغن شترمرغ را تولید و روانه بازار می نماید. اگر این روغن به نحو مطلوبی فرآوری شود ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد. از عوارض خطرناک روغن شترمرغ بی کیفیت را می توان اینگونه برشمرد:

 • ایجاد انواع مشکلات پوستی مانند لک، خارش، برص و قرمزی.
 • ایجاد انواع مشکلات در مو مانند ریزش مو.
 • اگر در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مانند تولید انواع صابون ها و شامپوها از روغن شتر مرغ بی کیفیت استفاده گردد باعث تولید محصولی می گردد که موجب بیماری های مختلف می شود و علاوه بر عوارض خطرناک، هزینه های اقتصادی زیادی بر خریداران وارد می گردد.
 • اگر این روغن با کیفیت و بهداشتی نباشد و در درمان انواع دردهای مفصلی استفاده شود هیچ خاصیتی نخواهد داشت.

قیمت روز روغن شترمرغ در بازار

قیمت روز روغن شترمرغ در بازار قیمت رو روغن شتر مرغ بسته به نوسانات بازار متفاوت است. عواملی بسیاری در قیمت تمام شده محصولات ارگانیک موثر هستند. قیمت روز روغن شترمرغ بسته به تقاضای بازار و عرضه این محصولات متغیر است. در برخی از فصول سال مرگ و میر و تلفات در شترمرغ بالا می رود و به تبع آن از تولید فرآورده های مختلف نیز کاسته می شود. شرکت تولید روغن شترمرغ با توجه به تقاضای بازار سعی در تولید بهترین محصول از لحاظ کیفی و کمی می باشد. برای اطلاع از قیمت روز روغن شتر مرغ در بازار می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

مرکز فروش بهترین روغن شترمرغ در تهران

مرکز فروش بهترین روغن شترمرغ در تهرانمراکز بسیاری در تهران به عنوان فروشنده محصولات فرآوری شده حیوانی و از جمله روغن شتر مرغ فعالیت می کنند. این مراکز انواع روغن شتر مرغ مرغوب تولید شده در کارخانجات فرآوری شده داخلی را که دارای پروانه بهداشتی هستند برای فروش عرضه می نمایند. گروه بازرگانی ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش بهترین روغن های شترمرغ، با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب فعالیت می نماید. برای اطلاع از انواع روغن شترمرغ و مشاوره در زمینه خرید انواع این روغن می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی موجود در سایت ما اقدام نمایید.

خرید اینترنتی روغن شترمرغ

خرید اینترنتی روغن شترمرغخرید انواع محصولات و فرآورده های حیوانی مانند روغن، چرم و پر از طرق مختلفی امکان پذیر است. گروهی از خریداران برای خرید انواع این محصولات به نمایندگی های کارخانجات مراجعه می نمایند. گروهی از طریق فروشگاه های مرتبط با فرآورده های گیاهی و حیوانی مانند عطاری های سنتی اقدام به خرید می نمایند. خرید آنلاین روغن شترمرغ نیز روش دیگری است که با توجه به مقرون به صرفه بودن و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی یکی از بهترین روش های خرید این محصولات است.

برترین برند های روغن شترمرغ در بازار جهانی

برترین برند های روغن شترمرغ در بازار جهانیاز آنجا که کشورهایی نظیر ایران و آفریقای جنوبی از بزرگترین پرورش دهندگان شترمرغ هستند و مزارع بسیار زیادی در این کشورها به پرورش این پرنده مشغولند، برترین تولید کنندگان و کارخانجات فرآوری محصولات مرتبط با شترمرغ نیز در این کشورها در حال فعالیت می باشند. کارخانجات تولید روغن شتر مرغ در ایران مانند شرکت روجا و شرکت مزرعه مروارید از برترین برندهای روغن شترمرغ در جهان محسوب می شوند که قابلیت ارزآوری بالایی دارند و می توانند به عنوان یکی از کالاهای صادراتی ارزآور غیرنفتی مورد توجه قرار گیرند.

بزرگترین وارد کننده روغن شترمرغ در کشور

بزرگترین وارد کننده روغن شترمرغ در کشور علاوه بر ایران کشورهایی مانند آفریقای جنوبی به پرورش شتر مرغ مشغول هستند و همزمان فرآورده های و محصولات به دست آمده از این دام پرورشی را تولید می نمایند. روغن شتر مرغ در برخی کشورها مانند هند و پاکستان نیز تولید می گردد. به منظور اقناع سلایق مختلف مرکز بازرگانی ما اقدام به واردات بهترین برندهای روغن شترمرغ موجود در بازارهای جهانی نموده است و محصولاتی دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب را برای فروش ارائه می دارد. خریداران عمده و خرده این محصول می توانند برای کسب اطلاع درباره نحوه سفارش انواع روغن وارداتی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایند.

نمایندگی پخش روغن شترمرغ در تهران

نمایندگی پخش روغن شترمرغ در تهرانمرکز پخش روغن شترمرغ در کشور ما متعد  هستند. این مراکز انواع روغن های ساخته شده توسط شرکت های داخلی را که با روشی بهداشتی و کاملاً ارگانیک تهیه شده اند از کارخانجات خرید می نمایند و به بازار مصرفی عرضه می کنند. در هنگام خرید این محصولات باید به کیفیت محصول و نوع پکیج بندی آن توجه ویژه ای شود. چرا که نوع پکیج بندی و کیفیت متریال در ماندگاری و خواص روغن شترمرغ موثر می باشد. مرکز ما به عنوان نمایندگی پخش روغن شتر مرغ در تهران، انواع روغن شترمرغ ارزان قیمت را برای فروش عرضه می دارد.

موارد استفاده از روغن شترمرغ

موارد استفاده از روغن شترمرغ فیلتر روغن برگرفته شده از چربی شترمرغ بسیار پرخاصیت است و کاربردها و مصارف دارویی بسیاری دارد از میان آنها می توان به مهمترین آنها اینگونه اشاره کرد برای تولید انواع کرم های ضد ترک دست و پا و همچنین ضد ترک های بارداری از روغن شترمرغ استفاده می گردد انواع روغن های ارگانیک برای ماساژ بدن و همچنین جلوگیری از درد مفاصل و همچنین کوفتگی عضلات از روغن شترمرغ بهره برداری می گردد انواع روغن ها و ماسک ها برای تقویت ریشه مو و همچنین جلوگیری از ریزش مو توسط این روغن تولید می گردد

انواع بانک ها و کرم های ضد ترک لب تولید انواع صابونهای ضد خطوط و پیری پوست تولید شامپو های گوناگون ضد ریزش مو تولید انواع لوسیون های بدن که به عنوان نرم کننده گل پری وضعیت پیگیری تولید انواع کرم‌ها و پمادهای ضد سوختگی و ضد اسکار تولید انواع تولید انواع لوسیون های بدن

نحوه خرید روغن شترمرغ

نحوه خرید روغن شترمرغ روغن شتر مرغ مرغوب دارای ویژگی هایی است که آن را از سایر روغن های تقلبی و فیک جدا می کند. از مشخصات روغن شترمرغ خوب می توان موارد ذیل را برشمرد:

 • روغن شتر مرغ مرغوب در دمای اتاق به حالت مایع است. اگر روغن شترمرغ تهیه شده در دمای اتاق جامد بود تقلبی است.
 • رنگ روغن شتر مرغ مرغوب در دمای یخچال سفید رنگ و در دمای اتاق تقریباً زرد نگ است.
 • هیچگونه بوی اسانس و عطری نباید از آن ساطع گردد. چرا که افزودن مواد شیمیایی به محصولات ارگانیک باعث پایین آمدن کیفیت این محصولات می شود.
 • جذب روغن شترمرغ مرغوب به سرعت صورت می گیرد و هیچگونه ردی بر روی بدن باقی نمی گذارد.
 • هیچگونه مواد جامد و زائدی نباید در روغن موجود باشد. اما وجود رسوباتی که در ظرف روغن ته نشین شده اند کاملاً طبیعی است.

برای تهیه انواع روغن شترمرغ مرغوب علاوه بر مراجعه به نمایندگی های مجاز و فروشگاه های عرضه گیاهان و محصولات ارگاینک دارویی و بهداشتی، می توانید با سایت های فروشگاهی فعال  این زمینه همراه باشید. مرکز پیش رو به عنوان یکی از فروشگاه های آنلاین خرید روغن شترمرغ؛ انواع روغنهای تولید داخل و خارج را با قیمتی مناسب و کیفیتی تضمین شده ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات در زمینه خرید روغن شترمرغ با نمایندگان فروش ما همراه باشید تا ضمن کسب اطلاعات تخصصی، خریدی بهینه و دارای ضمانت را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن شترمرغ ویترای | خرید آن با نصف قیمت

 قبل از پرداختن به بحث روغن شترمرغ ویترای و خرید روغن شترمرغ همچنین نحوه تهیه روغن شترمرغ ویترای و روش های عرضه روغن شترمرغ ویترای تعریفی خواهیم داشت از شت

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام