فروش شترمرغ
خانه / پوست شترمرغ / صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه

صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه

صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه به روش های متعددی انجام گرفته و می توان با کیفیت و قیمت های مختلفی آن ها را به کشور های دیگر صادر نمود.

پوست شترمرغ خام دارای کاربیر های گوناگونی می باشد و می توان به صورت عمده و به نرخ دلار آن را به شکور ترکیه صادر نموده و از این طریق به اقتصاد کشور کمک شایانی را نمود و کسب و کار خوبی را راه اندازی نمود.

پوست شترمرغ خام

پوست شترمرغ دارای مصارف گوناگونی می باشد و می توان از آن در موارد گوناگون استفاده نمود ، پوست خام شترمرغ دارای کارایی زیادی بوده و می توان برای تولید انواع محصولاتی پوستی با کیفیت استفاده نمود.
پوست شترمرغ خام به راحتی قابل دسترسی می باشد و افراد می توانند در انواع مورد نیاز خود آن ها را سفارش داده و با نرخ خوبی خریداری نمایند.
پوست شترمرغ خام را می توان در تولید انواع لباس ها و کیف و کفش و … استفاده کرده زیرا این پوشت دارای جنس مرغوبی بوده و به صورت زیادی قابل استفاده می باشد.
پوست شترمرغ خام را می توان در انواع رنگ های متنوع و کیفیت های مختلفی خریداری کرده و در رنگ بسیار خوبی از آن استفاده نمود.

پوست شترمرغ خام دارای تنوع زیادی بوده و مشتریان زیادی را از سراسر کشور دارد و به همین دلیل دارای تولید انبوه تری می باشد.

پوست شترمرغ خام

صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه

امروزه صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه به صورت چشم گیری افزایش یافته است و افراد بسیار زیادی خواهان جایگزین کردن پوست شترمرغ به جای سایر پارچه ها و محصولات می باشند.
صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه به روش های مختلفی قابل انجام می باشد و می توان در تنوع بسیار زیادی آن ها را صادر نموده و با قیمت بسیار مناسبی در سطح بازار روز آن ها را ارائه نمود و از سود بسیار خوبی که دارد استفاده کرد.
صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه توسط افراد با تجربه بالا قابل انجام می باشد و می توان در انواع با کیفیت بالایی آن ها را وارد نموده و نیاز مشتریان را به خبی رفع نمود.

پوست شترمرغ را با کیفیت مناسبی صادر می کنند تا مورد پسند مشتریان عزیز قرار بگیرد و بتوان در انواع مناسبی آن ها را در سطح بازار روز به فروش رساند.

صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه

صادرات پوست شترمرغ خام

صادرات پوست شترمرغ خام به ترکیه در کشور ما در حال افزایش است چرا که ارزش پوست شتر مرغ برای تهیه چرم توجه کشورهای مختلف را به خود جلب کرده است.
بایستی توجه داشته باشید که اندازه و تراکم پرهای پرنده نقش مستقیمی در کیفیت پوست تولیدی خواهد داشت.
چرا که باعث حفاظت بیشتر پوست پرنده در برابر صدمات احتمالی می شود و چرم تولید شده بهتر خواهد بود.

صادرات پوست شترمرغ خام

صادرات پوست شترمرغ خام

شاید باور نکنید اما چرم حاصل از پوست شتر مرغ محکم ترین چرم دنیاست به طوری که حتی از چرم کروکودیل هم محکم تر است و باعث صادرات گسترده آن شده است.
دلیل علاقه مردم به این نوع چرم نسبت به چرم های دیگر بخاطر فولیکول های آن است.
از پوست شترمرغ پس از گذراندن مراحل ویژه فراوری و دباغی یکی از بهترین چرم  به دست می آید.
از چرم شترمرغ به دلیل بادوام بودن محصولات بی نظیری هم چون کیف، کفش و … به دست می آید.
بازاریابی گسترده برای سودآورین صادرات پوست شترمرغ از برنامه ی اساسی تولید کنندگان تجاری می باشد.

قیمت چرم شترمرغ در ترکیه

پرورش دهندگان شتر مرغ بایستی به این نکته توجه کنند که صدمات احتمالی به پرنده را به حداقل ممکن برسانند.
چرا که از مهم ترین فاکتورهای فروش چرم با قیمت بالا و افزایش بهای پوست آن کاهش صدمات است.
محصولات تهیه شده از پوست شترمرغ بسیار باارزش بوده و با قیمت های بالایی به فروش می رسد.
تقاضای زیادی از سوی صنایع مختلف چرم برای چرم بی نظیر شتر مرغ وجود دارد از این رو قیمت مناسب در اولویت است.
علاوه بر تراکم و آرایش فولیکول ها، نحوه برش پوست، کوچکی و بزرگی و سالم بودن تاثیر به سزایی در قیمت گذاری آن و صادرات آن به ترکیه خواهد داشت.

سفارش خرید عمده پوست شترمرغ خام

سفارش خرید عمده پوست شترمرغ خام به صورت های مختلفی می باشد و می توان در انواع مورد نیاز خود گوشت بوقلمون را خریداری نموده و استفاده کرد.
سفارش خرید عمده پوست شترمرغ خام به صورت مستقیم و غیر مستقیم قابل انجام بوده و مشتری می تواند مطابق با نیاز خود آن را سفارش داده و با نرخ مناسبی آن را خریداری نماید.
سفارش خرید عمده پوست شترمرغ خام دارای تخفیف مناسبی می باشد و مشتری می تواند با نرخ کمتری آن را سفارش داده و خریداری کند ، در خرید عمده پوست شترمرغ سود خوبی بوده و می توان به اقتصاد کشور کمک شایانی را نمود.

شما به راحتی می توانید از طریق منزل خود به راحتی از طریق سایت معتبر معرفی شده پوست شترمرغ مورد نیاز خود را سفارش داده و به صورت عمده و نرخ کمتری آن را خریداری نمایید.

سفارش خرید عمده پوست شترمرغ خام

فروشنده مستقیم پوست شترمرغ

فروشنده مستقیم پوست شترمرغ در انواع بسیار زیادی این محصول با کیفیت و مفید را به صورت مستقیم و با کیفیت به راحتی در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.
پوست شترمرغ خام در انواع بسیار زیادی تولید می شوند و می توان از بازار روز آن ها را از فروشنده ها با قیمت تعیین شده دولتی خریداری نمود و از سود خوبی که دار بهره مند شد.
پوست شترمرغ تولیدی دارای نشان استاندارد بالایی می باشند و می توان به سادگی آن ها را خریداری نمود ، این بازار ها محصولات بوقلمون را به صورت عمده و حرده عرضه می نماید ومی توان در انداره و تعداد دلخواه خود آن ها را خریداری نمود و از سود خوبی که دارد استفاده کرد.

فروشنده مستقیم پوست شترمرغ خام از سوی خود شرکت عرضه کننده پوست شترمرغ تعیین شده و به عموم مردم معرفی می گردد تا مشتریان به راحتی از آن فرد یا سایت خریداری کنند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پوست و چرم شترمرغ

فروشنده عمده پوست و چرم شترمرغ

فروشنده عمده پوست و چرم شترمرغ ، با قیمت مناسب فروش این محصول، زمینه را …

کانال تلگرام