فروش شترمرغ
خانه / خوراک شترمرغ / فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

آیا می دانید که فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ چه نوع خوراک هایی را به فروش می رساند و مشتری ها هم می توانند خریداری کنند؟

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ که انواع خوراک های مختلف را به فروش می رسند، اگر می خواهید که در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید می توانید با ما همراه باشید و مطالب نوشته شده در بخش های زیر را مطالعه کنید.

مرکز تولید و عرضه خوراک شترمرغ

در انواع شهر های مختلف انواع و اقسام شرکت ها در زمینه تولید و عرضه خوراک های شترمرغ فعالیت می کنند. هر یک از این شرکت ها هم در این زمینه سایت های مختصص به خود را دارند و از طریق فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ آن ها را به فروش می رسانند و در اختیار مشتری ها قرار می دهند.

بهتر است بدانید که ما در این زمینه بهترین فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ را معرفی می کنیم و می توانید آن ها را از این شرکت خریداری کنید.

بهتر است بدانید که با توجه به این که این شرکت از چند سال پیش در این زمینه فعالیت می کند به این علت هم بهترین خوراکی ها را به فروش می رساند. شما هم می توانید این نوع خوراکی های تازه و مرغوب را برای شترمرغ ها خریداری کنید و از آن ها استفاده کنید.

مرکز تولید و عرضه خوراک شترمرغ

انواع خوراک و غذای مخصوص شترمرغ

بهتر است بدانید که در بازار های خرید و فروش انواع مختلف خوراک ها را شترمرغ ها وحجود دارند که باید از بهترین و مناسب ترین آن ها خریداری کرد و به خورد شترمرغ ها داد. چرا که اگر از غذا ها و خوراکی های نا مرغوب و نا مناسب برای شترمرغ ها استفاده کرد در این صورت است که ممکن است این شترمرغ ها دچار انواع بیماری های مختلف گردند.
به این علت هم توصیه می گردد که در خرید های خود از فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ دقت کنید و توجه کافی در این زمینه داشته باشید.

برخی از فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ که در این زمینه فعالیت می گنند از غذا های مناسب برای فروش شترمرغ ها استفاده نمی کنند. در این صورت هم مشتری ها بدون آگاهی های قبلی آن ها را خریداری می کنند و در این صورت هم دچار مشکلات بعدی می شوند.

انواع خوراک و غذای مخصوص شترمرغ

فروش آنلاین خوراک شترمرغ

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ ، با فروش آنلاین و مستقیم این محصول توانسته است سفارش و تحویلی سریع را علاوه بر کیفیت و مواد مرغوب به مشتریان ارائه کند.

محصولات شترمرغ

پرورش شترمرغ امروزه در جهان در حال افزایش می باشد وهر روزه افراد بیشتری علاقمند به پرورش شترمرغ میشوند .
این پرنده عظیم الجثه دارای پرهای بسیار زیبا و کاربردی هستند که در صنایع الکترونیک ، ماشین سازی و تزئین لباس و … مصرف دارد.
از پوست شترمرغ چرمی بسیار زیبا و مقاو م بدست می اید که محصولات بی نظیری از ان ساخته می شود.

چربی و روغن حاصل از ان یک محصول طبیعی وبی رغیب میباشد همانطور که میدانید روغن شترمرغ مناسب برای سوختگی ، ترمیم زخم ،ترک پاشنه پا ،درد عضلات و خواص بسیار زیاد دیگری دارد.
گوشت این حیوان جالب که به دلیل پائین بودن میزان چربی وکلسترول وسرشار بودن از اهن افراد زیادی را ترغیب به مصرف آن کرده است.
همچنین این پرنده مقاومت بالایی در برابر بیماری ها و شرایط محیطی دارد و هزینه نگهداری آن به دلیل خوراک و محل نگهداری ارزان، بسیار پایین تر از سایر طیور است.

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

انواع خوراک شتر مرغ مرغوب

غذای شترمرغ دارای ترکیباتی بین غذای مرغ و گاو است و از دوقسمت یعنی

 • علوفه مانند یونجه و شبدر
 • غلات شامل جو، ذرت، سویا
 • مکمل معدنی و ویتامینه

تشکیل می شود.
میزان غذای مصرفی این پرنده در سنین مختلف متفاوت است و از ۱۲۰ گرم در ماه های اول تا ۲٫۵ کیلوگرم متغیر است.
هزینه ی خوراک بخشی از هزینه ی پرورش شترمرغ است و هرچه این خوراک مرغوب تر باشد، میزان رشد سریع تر است بنابراین کلیه مواد مغذی موجود در جیره ی غذایی شترمرغ باید بررسی شده و با نیاز بدنی این پرنده تطابق پیدا کند.
همه ی مواد موردنیاز مانند: میزان پروتئین خام، فیبر، انرژی و سایر ویتامین ها براساس جدولی مشخص می شوند.

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

مضرات خوراک نامرغوب شترمرغ

شناخت صحیح مواد اولیه خوراکی در جیره غذایی شترمرغ و اطلاع از نیازهای این پرنده و به کارگیری روش های درست تغذیه، در امر پرورش بسیار مهم است.
اگر از تغذیه نامناسب استفاده شود عواقب بدی مثل:

 • اثرات نامطلوب در تولید مولدین
 • کاهش باروری
 • کاهش تخمک گذاری
 • کاهش کیفیت جوجه

و ضرر و زیان بالایی در انتظار تولید کننده می باشد.

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

قیمت فروش خوراک شترمرغ در بازار

برای ارزان تر کردن خوراک شتر مرغ ، راه هایی وجود دارد که باعث صرفه جویی در هزینه های مصرفی نیز می شود.
استفاده از خوراک گران باعث بالا رفتن قیمت تغذیه و سودآوری پایین می شود، برای تهیه بهترین خوراک با مناسب ترین قیمت می توان به سایت های فروش اینترنتی مراجعه نمود.
وقتی این قیمت فروش مناسب باشد، پرورش دهنگان می توانند خوراک را به شکل عمده بخرند که این امر برای آنان بسیار به صرفه می باشد.

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

امروزه مراکز تولیدی این خوراک ها برای دسترسی آسان خریداران به محصولاتشان، اقدام به ایجاد فروشگاه های آنلاین نموده اند.
با خرید از فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ می توان از مزایای زیر بهره مند شد:

 • خریدی آسان در کمترین زمان
 • قیمت مناسب و خرید دسته اول
 • تحویل سریع در محل دلخواه
 • استفاده از راهنمایی کارشناسان فروش
 • ضمانت برگشت کالا در صورت عدم رضایت

فرمول خوراک شترمرغ

شترمرغ در سنین و مراحل مختلف پرورش نیاز به فزمول مخصوص دارد تا بهتربن بهره وری را داشته باشد.

فرمول غذایی  اغازین ۰ تا۳ ماه 

این سن از نظر رشد بسیار حائز اهمیت میباشد زیرا استخوانبندی شکل میگیرد بنابراین میزان انرژی و پروتئین در بالاترین حد خود میباشد.
به طور مثال فرمول غذایی زیر برای دوره آغازین میباشد.
فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

 

فرمول غذایی ۳ تا ۶ ماهگی

 

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

یک نکته مهم در مورد فرمول خوراک شترمرغ

فرمول جیره غذایی شترمرغ براساس سن،محیط پرورش و همچنین فصل واب وهوا  متفاوت میباشد به این معنی که جیره غذایی جوجه یک ماهه باشرایط یکسان از نظر مدیریتی درفصل  بهار و زمستان با هم متفاوت میباشد  . واگر بخوایم بهترین نتیجه را بگیریم بهتر است به این نکات مورد توجه قرار گیرد.

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ معرفی شده در بخش های بالا تر باید بدانید که بهترین و منابس ترین ها را به فروش می رساند و همان طور که در بخش های بالا تر هم اشاره شده است به این علت هم افراد بسیار زیادی از مشتری های آن ها می باشند. اگر شما هم می خواهید که از فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ خرید های خود را انجام دهید باید با استفاده از انواع روش های مختلف اقدام به این کار کنید.
یکی از بهترین و مناسب ترین روش هایی که شرکت در اختیار شما قرار داده است شماره تماس هایی می باشند که در سایت شرکت موجود می باشند.

هم چنین بهتر است بدانید که یکی دیگر از مهم ترین روش هایی که می توانید ارتباط برقرار کنید آدرس ایمیل موجود در سایت این شرکت می باشد. می توانید با این روش ها خرید انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ

قیمت روز غذای شترمرغ

قیمت هایی که در بازار های خرید و فروش برای انواع غذا های مختلف در نظر گرفته شده است بهتر است بدانید که بسیار بالا تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشند. به این علت هم در این صورت افراد نمی توانند به خوبی خرید های خود را انجام دهند و در این صورت هم دچار انواع مشکلات می گردند. به این علت هم توصیه می کنیم که در این زمینه باز هم خرید های خود را از فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ انجام دهید. چرا که این فروشگاه اینترنتی خوراک شترمرغ قیمت هایی که در نظر گرفته است بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشند.

چرا که یکی از مهم ترین اهدافی که این شرکت دارد رضایت مشتری ها می باشد و به این علت هم قیمت ها را ارزان تر در نظر گرفته است تا همه خرید راحتی داشته باشند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت به روز انواع دان شترمرغ پرواری

آیا می دانید که قیمت به روز انواع دان شترمرغ پرواری در بازار های خرید …

کانال تلگرام