قوطی فلزی چای که در آن پر شده از سوسک بود جان یک زن را گرفت

چگونه نوشابه سازان می توانند با برچسب زدن حیله گر شوند در دنیای نوشابه صنایع دستی، نه محصول، بلکه نام تجاری است که می تواند یک شرکت را بسازد یا شکست دهد.

گای باکسال، مدیر ارشد چاپ لیبل بر روی قوطی فلزی چای نحوه ارائه راه حل را برای چاپ شخصی نشان می دهد.

پیش نمایش شماره بعدی سال 2020 یک سال دردسرساز برای کار در همه بخش ها بوده است و از آنها بسیار است که از حالت شوک به کنترل آسیب می روند.

با این حال، در بخش بسته بندی، بسیاری از کارهای بزرگ، بزرگ و کوچک، نجیبانه برای ارائه خدمات خود به بخش های کلیدی در پاسخ به همه گیری همه گیر، قدم برداشته اند.

لیست قیمت قوطی آلومینیومی سم ۱۴۰۱ - آراد برندینگ

در حال حاضر، در حالی که همه ما به آینده نگاه می کنیم، شاهد دوباره بر برنامه ریزی و نوآوری هستیم. در شماره بعدی، به سال آینده می نگریم و پیش بینی های خود را برای روندهای کلیدی بسته بندی ارائه می دهد.

ما همچنین به فناوری ارتباطات میدان نزدیک (NFC) نگاه می‌کنیم زیرا می‌پرسیم آیا امسال، به ویژه در دنیای پس از طینه، کاربردهای بیشتر در بسته‌بندی تعیین شده بود یا خیر.

طرح های بازگشت در سرتاسر سرزمین اصلی اروپا موفق و موفق هستند. علیرغم تلاش هایی که برای معرفی آنها در بریتانیا انجام شده است.

آنها هنوز جای پای خود را پیدا نکرده اند. ما به آزمایش جدید در اسکاتلند نگاه می کنیم و می پرسیم که آیا سال 2021 می تواند سالی باشد که شاهد پیشرفت در این موضوع باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.