قیمت روز دان آماده گوشتی شترمرغ

قیمت روز دان آماده گوشتی شترمرغ که برای آن ها در نظر گرفته شده است آیا می دانید که با توجه به چه مواردی می باشند؟

دان آماده گوشتی شترمرغ که تهیه می شوند باید بدانید که از طرف انواع شرکت های مختلف تولید می شوند و این شرکت ها پس از تولید آن ها را در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند تا مشتری ها خریداری کنند.

مرکز فروش دان مخصوص شترمرغ

آیا می دانید که انواع شرکت های مختلف در زمینه تولید دان آماده گوشتی شترمرغ فعالیت می کنند؟ بهتر الست بدانید که همه شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند باید بهترین دان آماده گوشتی شترمرغ را تولید کنند و در بازار های خرید و فروش عرضه کنند. چرا که در غیر این صورت نمی توان آن ها را به خورد شترمرغ ها داد.

بهتر است بدانید که در این زمینه ما به شما یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های فعال را معرفی می کنیم و می توانید خرید های خود را از این شرکت انجام دهید. هم چنین بهتر است بدانید که این شرکت از چند سال پیش در این زمینه فعالیت می کند و به این علت هم بهترین ها را تولید می کند و در بازار های خرید و فروش عرضه می کند.

مرکز فروش دان مخصوص شترمرغ

میزان مصرف دان شترمرغ

باید بدانید که میزان مصرف دان آماده گوشتی شترمرغ بسیار بالا می باشد و به این علت هم همه شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند همواره تلاش می کنن که بهترین ها را تولید کنند و در بازار های خرید و فروش عرضه کنند.

باید بدانید که اگر شما هم می خواهید که در این زمینه فعالیت کنید می توانید که آن ها را تولید کرده و در بازار های خرید و فروش عرضه کنید. چرا که میزان خرید دان آماده گوشتی شترمرغ از طرف مردم و هم چنین مزرعه داران بسیار بالا می باشد. آن ها پس از خریداری کردن این دان ها آن ها را به خورد شترمرغ ها می رسالند تا شترمرغ های سالم تری داشته باشند.

هم چنین در این صورت می توانند هر چه سریع تر شترمرغ های خود را رشد و پرورش دهند.

میزان مصرف دان شترمرغ

قیمت غذای شترمرغ

قیمت دان اناده شترمرغ

قیمت روز دان آماده گوشتی شترمرغ افزایش قیمت بسیاری داشته به طوری که در همین تاریخ قیمت دان آماده گوشتی سال گذشته 1,4464 تومان وسال جاری 2,4034 تومان بوده است.

در دان تهیه شده برای عموم شترمرغ ها از :ذرت ،گندم،سویا، صدف،استخوان،ماهی و کنسانتره استفاده می شود.
دان آماده گوشتی شترمرغ با توجه به شرایط آب وهوای و منطقه ای که مزرعه درآنجاواقع شده است متفاوت است.

یک شترمرغ روزانه حدود1/5 کیلوگرم جیره غذایی دارد؛ درصد بالای از غذای آن را یونجه و ذرت تشکیل می دهد.

دان آماده گوشتی شترمرغ

غذای شترمرغ در دوره های مختلف رشد شترمرغ متفاوت است، دقت نکردن در تغذیه شترمرغ باعث ضعیف شدن شترمرغ یا بالعکس چاق شدن آن می شود.
در ایام زمستانی و سرمای هوا دان آماده گوشتی شترمرغ بامنابع پر انرژی چون دانه سویا چرب تقویت شود.
زمستان های سرد آب زیر 20 درجه سانتیگراد آب مناسبی برای مصرف شترمرغ نیست لازم است دمای آب بیشتر شود.
شترمرغ های گوشتی عموما در یک سالگی قابل عرضه به بازار شده اندحدود 100 تا 125 گیلوگرم وزن گرفته اند.

دان آماده گوشتی شترمرغ

فرمول غذایی شترمرغ

شترمرغ از زمان تولد تا کشتار واز 7 ماهگی تا تولید نیازهای متفاوتی دارد که با توجه مسائل مدیریتی وبا مشاوره گرفتن از متخصصین تغذیه جیره نویس انجام می شود تا بهترین نتیجه عاید تولبد کننده شود.

مهمترین مواد تشکیل دهتده خوراک شترمرغ عبارتند از:

  • ذرت
  • سویا
  • پودر یونجه
  • سبوس گندم
  • مکمل های ویتامینه ومعدنی

قابل ذکر است در تهیه مواد اولیه جهت تهیه خورا شترمرغ دقت کنید کیفیت را فدای قیمت نکنید یعنی به دنبال ارزانی نباشید چراکه تهیه خوراک با مواد بی کیفیت ومعیوب گاهاضررهای غیر قابل جبرانی وارد می کند.

قیمت خوراکها آماده شترمرغ

قیمت خوراک شترمرغ

نوسانات ارزی قیمت دان آماده گوشتی شترمرغ را بی تاثیر نگذاشته و قیمت خوراک دام را افزایش چشمگیری داده است.
نوسانات قیمت در نهاده های جیره غذایی شترمرغ باعث افزایش بهای تمام شده صنعت تولید شترمرغ شده است .

عدم ثبات قیمت نهادها ی خوراک شترمرغ سم مهلکی برای صنایع تولیدی و پرورشی شترمرغ خواهد بود.

افزایش قیمت نهاده های ذرت وسویا که بیشترین ترکیب درخوراک طیور داردیکی از دلایل افزایش قیمت خوراک آماده شترمرغ است.
افزایش قیمت های خوراک دام باعث تاثیر منفی بر صنعت تولید وپرورش شترمرغ شده است،تولیدکننده صبرپیشه کنند یا از رده خارج شوند.
حمایت دولت از صنعت تولید شترمرغ و دان آماده گوشتی شترمرغ باعث می شود تولید کنندگان درابتدا به جای تمرکز برقیمت نهاده،قیمت تمام شده بر سود کار و میزان بهروری برنامه ریزی کنند.

قیمت روز دان شترمرغ

قیمت هایی که در بازار های خرید و فروش برای انواع مختلف دان آماده گوشتی شترمرغ در نظر گرفته سده است بهتر است بدانید که بسیار بالا تر می باشند.
در این صورت هم همه مشتری هایی که قصد خریداری کردن آن ها را دارند نمی توانند که به خوبی خرید های خود را انجام دهند. بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین موارد موجود در این زمینه این است که این

شرکت معرف شده در بخش های بالا تر قیمت دان آماده گوشتی شترمرغ را که برای آن ها در نظر گرفته است بسیار ارزاتن تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد. به این علت هم همه افراد و مشتری های این نوع دان ها می توانند به راحتی خرید های خود را انجام داده و به خورد شترمرغ ها برسانند.

قیمت روز دان شترمرغ

خرید دان گوشتی شترمرغ

آیا می دانید که یکی از مهم ترین روش های خریداری کردن دان آماده گوشتی شترمرغ از این شرکت چه روش هایی می باشند؟ بهتر است بدانید که این شرکت انواع راه و روش های مختلف را جهت فروش دان آماده گوشتی شترمرغ در اختیار مشتری های خود قرار داده است.
یکی از مهم ترین روش هایی که در این زمینه موجود می باشد و می توانید از آن طریق خرید های خود را انجام دهید شماره تماس های موجود در سایت شرکت می باشد. چرا که می توانید در این صورت در سریع ترین زمان ممکن هم خرید های خود را انجام دهید و از آن ها استفاده کنید.

باید بدانید که علاوه بر این شماره تماس ها، انواع آدرس ایمیل هایی هم در این سایت موجود می باشد که می توانید از آن طریق هم خرید های خود را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.