مادرانی که از گردو قوچان در دوران بارداری استفاده می کنند کودکان سفید پوست به دنیا می آورند

3. کیک کدو تنبل با گردو قوچان : از پتانسیل ژنتیکی بسیاری از حیوانات مزرعه به‌طور ناکافی بهره‌برداری می‌شود و خروجی تولیدات حیوانی مانند گوشت، شیر، تخم‌مرغ، فیبر و … پوست، اغلب بسیار کمتر از الزامات ملی است.

راه برون رفت از این وضعیت در شناسایی، توصیف و ترویج استفاده از مواد غذایی نامتعارف یافت شده است.

مزیت اصلی تغذیه دام با مواد غذایی نامتعارف این است که وابستگی کمتری به مواد خوراکی معمولی دارند و در نتیجه از آنها برای استفاده متناوب و کاهش هزینه های تغذیه صرفه جویی می شود. یکی از این مواد غیر متعارف خوراکی امیدوارکننده کیک گردو است.

ملبورن در اوایل قرن بیستم مکان‌های غذاخوری متنوعی داشت، برخی از کیفیت‌های بسیار بالا، اما صحنه غذا خوردن «پیاده‌رو» را که در شهرهای اروپایی یافتید، نداشت.

بازدیدکنندگان خاطرنشان کردند که با توجه به آب و هوای خوب، مایه شرمساری است. در طول سال های جنگ، شهر حتی محافظه کارتر شد تا اینکه پاریسی ها، میرکا و ژرژ مورا ظاهر شدند.

در سال های 1954-1958، آنها یک کافه در گوشه خیابان نمایشگاه و لیتل لونزدیل درست در قلب منطقه تجاری مرکزی باز کردند و میز و صندلی را در خیابان قرار دادند! این الهام بخش تعدادی از مکان‌ها، از جمله هتل ریس، شد، اگرچه همه آنها در نهایت منحل شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.