پوشیدن کاپشن چرم زنانه نوین چرم هوش شما را افزایش می دهد

فرقی نمی‌کند در نهایت به اولین قرار ملاقات با دختر در کتابخانه بروید یا با برادرانتان برای نوشیدنی در آخر هفته معاشرت کنید، یک مد وجود دارد که می‌تواند شما را در تمام طول روز سرحال نگه دارد کت چرمی. لباس‌های مد روز نهایی، مد و عملکرد را به گونه‌ای ترکیب می‌کنند که کمتر کسی می‌تواند امیدوار باشد که با آن مطابقت داشته باشد.

این لباس همه کاره در میان مردان و زنان محبوب است و می توان آن را به سه نوع اصلی طبقه بندی کرد کت های بمب افکن، کت های دوچرخه سواری و کت های مسابقه ای. با این حال، بسیاری از انواع دیگر نیز وجود دارد، و طرح هایی که در آن این لباس بیرونی در صنعت مد مدرن موجود است، تقریبا بی شمار است.

وقتی به کاپشن چرم زنانه نوین چرم فکر می کنیم، به دوقلوهای اولسن، کیت ماس و تقریباً هر کس دیگری در تیپ شیک پوش و مدل خارج از وظیفه فکر می کنیم.

کاپشن  ذاتاً کاربردی و با شرایط آب و هوایی ممکن است یونیفرم غیر رسمی وبلاگ نویس مدرن دخترانه باحال باشد، اما لایه بندی نمادین در واقع شروعی بسیار کاربردی دارد که به اوایل دهه 1900 در طول جنگ جهانی اول بازمی گردد.

با تاریخچه ای غنی که تجسم خود را از جنگ جهانی اول تا حضور آن در میان مجموعه مد امروزی را در بر می گیرد، به راحتی می توان دید که چگونه این منگنه کمد همه کاره فاکتور جالب خود را در همه این موارد حفظ کرده است.

کاپشن چرم برای هر موقعیتی ایده آل است، بیش از یک قرن است که مد شده است. کاپشن چرمی از زمان پیدایش خود به سرعت در رتبه های بالاتری قرار گرفت و راه خود را به قلب همه مدگرایان باز کرد.

قبل از اینکه بخواهیم در مورد اینکه چگونه کت‌های چرمی این همه محبوبیت پیدا کرده‌اند و از کنار رفتن خودداری می‌کنند، صحبت کنیم، ضروری است که بدانیم لباس بیرونی راکابیلی مورد علاقه ما کجا متولد شد.

اقلام مد فوق العاده شیک منشأ خود را به لباس های نظامی بازمی گرداند. در اوایل دهه 1900 در طول جنگ جهانی اول بود که خلبانان جنگنده آلمانی شروع به پوشیدن کاپشن چرمی قهوه ای کردند – که بعدها، در جنگ جهانی دوم، به عنوان بمب افکن شناخته شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.