چرم چرمینه شیراز نیاز به واکس ندارد

آیا از مزایایی که چرم چرمینه شیراز در تولید محصولاتی مانند کیف پول، بند، کیف پول و غیره می‌دانید؟ پس از دانستن همه چیزهایی که باید بدانید، مطمئناً دفعه بعد خواهید دانست که چه نوع پوستی را انتخاب کنید.

پوست گاو از زمان های قدیم برای تهیه پوشاک و کفش برای انسان استفاده می شده است. امروزه استفاده از آن بسیار فراتر رفته و به همین دلیل به عنوان یک محصول ضروری به حساب می آید.

چرم گاو بریدگی های متفاوتی دارد، از قسمت شکم و ساق پا تا بادوام ترین قسمتی که تبدیل به قسمت پشت کمر می شود. سر، در این ناحیه چرم گاو مقاومت بیشتری دارد و بنابراین کیفیت بسیار بهتری دارد.

یکی از دلایلی که پوست گاو در بازار پیشتاز است این است که پوست گاو بیشترین استفاده را در ساخت کیف، لباس، کلاه، کمربند، کیف پول دارد… این به دلیل ویژگی هایی است که ارائه می دهد، مانند سفتی خاص، اما بدون آن.

قابل انطباق نیست، همچنین در لمس نرم، بسیار مقاوم و با کیفیت عالی است، همه اینها و ناگفته نماند که عایق عالی آب است و قابلیت تعریق آن برای هر دو فصل زمستان و تابستان ایده آل است.

برای همه اینها، محصولات ساخته شده با پوست گاو انعطاف پذیر و قابل تنفس هستند، می توان آنها را رنگ کرد یا با رنگ طبیعی خود رها کرد. علاوه بر این، آنها رطوبت را دفع می کنند، شکل خود را حفظ می کنند و در برابر آسیب های خورشید و گرما مقاوم هستند، و آنها را برای فضای باز ایده آل می کند.

و مهمترین چیز برای شما؛ پیری آن کند است، بنابراین می تواند تا 5 برابر بیشتر از انواع دیگر پوست ها دوام بیاورد. به یاد داشته باشید، اینها محصولاتی هستند که ما به طور مداوم از آنها استفاده می کنیم و چندین بار در طول روز و در بسیاری از موارد هر روز آنها را باز و بسته می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.