فروش شترمرغ
خانه / روغن شترمرغ / کارخانه روغن شترمرغ | گروه تامین کننده آن در مشهد

کارخانه روغن شترمرغ | گروه تامین کننده آن در مشهد

آیا اطلاع دارید که کارخانه روغن شترمرغ گروه تامین کننده آن در مشهد چه نوع از روغن ها را تولید می کنند و ذدر بازار عرضه می کنند؟

بهتر است بدانید که کارخانه روغن شترمرغ که در انواع شهر های مختلف فعاایت می کنند انواع و اقسام روغن ها را تولید می کنندو در بازار های خرید و فروش در شهر های مختلف عرضه می کنند.

روغن گیری شترمرغ در مشهد

یکی از مهم ترین پرنده های موجود در بازار های خرید و فروش شترمرغ ها می باشند. بهتر است بدانید که شترمرغ ها کاربرد های بسیار زیادی دارند و از بخش های مختلف این نوع پرنده ها استفاده های زیادی می کنند.
به این علت هم دیده شده است که در انواع زمرعه های مختلف در انواع شهر های گوناگون در زمینه رشد و پرورش دادن شترمرغ ها فعلیت می کنند. بهتر است بدانید که افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند باید توجه کنند که بهترین نوع از شترمرغ ها را رشد دهند.

کارخانه روغن شترمرغ هم پس از پرورش آن ها در مزرعه ها از گوشت آن ها روغن گیری می کند. ما در بخش های زیر یکی از بهترین کارخانه روغن شترمرغ را معرفی می کنیم.

وغن گیری شترمرغ در مشهد

خواص روغن شترمرغ اصل

یکی از بهترین روغن های موجود در بازار های خرید و فروش روغن تولید شده در کارخانه روغن شترمرغ می باشد. یعنی این که این نوع از روغن ها در درمان کردن انواع بیماری های مختلف مفید می باشد.
برای بدن هم انواع مزیت های زیادی دارد و به این علت هم پس از تولید کردن این نوع از روغن ها در کارخانه روغن شترمرغ آن ها را در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند و همه مشتری ها به راحتی می توانند خرید های خود را انجام داده و از آن ها استفاده کنند.

بهتر است بدانید که در خریداری کردن این نوع از روغن ها توجه بالایی داشته باشید. چرا که باید از روغن های تازه و با کیفیت خریداری کرده و استفاده کنید.

خواص روغن شترمرغ اصل

روغن شتر مرغ و فراورده های روغن شتر مرغ

تاریخ بومیان استرالیایی نشان دهنده این است که ، مصرف روغن شتر مرغ و فراورده های روغن شتر مرغ  توسط آنها به ده ها هزار سال  قبل بر می گردد . بومیان از روغن شترمرغ برای تسکین درد و کمک به درمان سریع تر زخم ها استفاده نموده اند .

علاوه بر این  نگهداری از پوست شان در مقابل آب و هوای سخت و نور آفتاب از این روغن استفاده می نمودند . روش های درمان بومیان در ویونا و جاهای دیگر شامل آویزان کردن پوست یک شترمرغ از درخت برای جمع آوری روغن و یا پیچاندن بیماران در یک پوست تازه کشتار شده شتر مرغ استفاده می کردند .

در هر دو مورد برای تبدیل کردن چربی  به روغن شترمرغ کاتالیزور گرمای خورشید است . این کار باعث  افزایش جذب روغن شتر مرغ می شود. بومیان روغن شترمرغ را به اروپاییان به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی و مرطوب کننده ی پوست معرفی کردند . صرف روغن شترمرغ در بین درمان های طبیعی زیادی که ساکنان بومی استرالیا فرا گرفته بودند ، دیده شده است .

خواص درمانی روغن شترمرغ

مصرف روغن شترمرغ در مناطق کوهستانی رایج تر بوده که از آن در درمان بسیاری از بیماری ها همچون :

 • بافت آسیب دیده
 • سوختگی های سطح پوست
 • اختلالات سطح پوست
 • خشکی پوست

و بسیاری از موارد دیگر برای بر طرف سازی عارضه های پوستی از این روغن استفاده می شود .

در زمان های اخیر بود که روغن شترمرغ مورد توجه بشر مدرن قرار گرفت .

اگر چه تصور می شود  این روغن کشف جدید است ، ولی باید گفت که چنین نیست .

بلکه روغن شترمرغ درمانی باستانی برای بسیاری از بیماری های جامعه مدرن امروزیست .

اثر بخشی و قدرت روغن شتر مرغ در اجزا تشکیل دهنده این محصول می باشد و آن چیزی جز اسید های چرب غیر اشباع (ضروری) نیست .

تهیه و خواص روغن شترمرغ

در ادامه مطالب به عناوین زیر اشاره خواهیم کرد :

 • کارخانه روغن شترمرغ
 • روغن شترمرغ ارزان
 • روغن شترمرغ ۵۰۴۰
 • طرز تهیه روغن شترمرغ
 • خریدار روغن شترمرغ
 • فروشنده روغن شترمرغ
 • فروشگاه روغن شترمرغ
 • تولیدروغن شترمرغ

کارخانه روغن شترمرغ | گروه تامین کننده آن در مشهد

کارخانه تولیدی روغن شترمرغ

کارخانه تولیدی روغن شترمرغ  کارخانه تولیدی روغن شترمرغ در بیشتر شهرهای بزرگ و کوچک ایران به جمله تهران،  اصفهان، شیراز، تبریز، و دیگر شهرهای ایران وجود داشته و اقدام به تولید و تهیه انواع محصولات غذایی مانند گوشت شترمرغ، تخم مرغ شترمرغ، پوست شترمرغ، روغن شترمرغ و دیگر محصولات بهداشتی اشاره نمود.

با توجه به تولید روغن شترمرغ آرایشی به صورت خالص در کارخانه های ایرانی کمتر نیاز به واردات آنها از دیگر کشور احساس می شود.بی تردید وقتی روغن شترمرغ آرایشی در کارخانه های داخلی تولید و به بازار عرضه شود، مصرف کننده ها به خالص و سالم بودن آن اطمینان بیشتری خواهند داشت. زیرا اغلب روغن های شترمرغ وارداتی از کشورهایی وارد می شود که در این زمینه تخصصی ندارند.در نتیجه معمولا برای خرید روغن شترمرغ آرایشی ایرانی تقاضای بیشتری در بازار وجود داشته و مراکز فروش کمک بیشتری به خریداران می کنند.

عرضه روغن شترمرغ با مناسب ترین قیمت

عرضه روغن شترمرغ با مناسب ترین قیمت دلیل عرضه روغن شترمرغ با مناسب ترین قیمت  در بازارهای داخلی و خارجی، مهمترین عامل در تولید روغن شترمرغ، چربی این پرنده است. اما باید دقت زیادی در انتخاب چربی ها نموده و بهترین آنها انتخاب شود. زیرا چربی برخی از نواحی بدن شترمرغ برای تولید روغن مناسب نبوده و سبب کاهش کیفیت و خلوص آنها می شود.

با توجه به این موضوع شرکت های تولید کننده همیشه چربی را با دقت بالا انتخاب می کنند. زیرا تاثیر مستقیم بر روی کیفیت و خلوص روغن گذارده و سبب می شود مصرف کننده ها به روغن آنها واکنش نشان دهند. اغلب تولیدی ها چربی تازه را از کشتارگاه های مطمئن خریداری می کنند تا بتوانند روغن شترمرغ اصل را تولید کنند. در حال حاضر که شرکت های ایرانی مختلف به تولید روغن شترمرغ روی آورده اند، بی تردید انتخاب چربی باید از سوی آنها با استانداردهای لازم صورت گیرد. این مسئله ای به اندازه ای مهم است که خواهد توانست یک برند را در بازار بسیار محبوب و یا منفور کند.

علاوه بر انتخاب چربی با کیفیت، در تولید روغن شترمرغ اصل بهره گیری از دستگاه های استاندارد و مخصوص اهمیت زیادی دارد. به طوری که معمولا دیگ های بخار مخصوص روغن شترمرغ می تواند کمک زیادی به افزایش کیفیت روغن کند.

تامین کننده روغن شترمرغ در تهران

تامین کننده روغن شترمرغ در تهران یکی از تولید کنندگان روغن شترمرغ در تهران بزرگترین پرورش دهنده شترمرغ نیز در کشور شناخته شده است مزرعه ایراکن است، این مزرعه در سال ۱۳۸۰ توسط گروه شمشال در زمینی به مساحت ۲۱۰ هکتار راه اندازی گردید . هم اکنون این شرکت دارای بزرگترین سایت جوجه کشی شترمرغ کشور با ظرفیت ۲۸۰۰ تخم شتر مرغ در هر دوره می باشد. تمامی دستگاههای جوجه کشی شامل ستر و هچر از کشور کانادا تهیه گردیده است و دارای بالاترین بازدهی تولید می باشند.

از طرفی در راستای کامل نمودن چرخه تولید این صنعت شرکت ایراکن با توجه به سیاست گذاریهای خود مبنی بر حمایت از مزارع تولید شترمرغ پرواری در سال ۸۶ برای اولین بار اقدام به اخذ مجوز بهداشتی بسته بندی گوشت شترمرغ از سازمان دامپزشکی کشور نمود و توانست گوشت شترمرغ را به صورت کاملاً بهداشتی و با بازاریابی صحیح در سبد پروتئینی مصرف کنندگان قرار دهد.

همچنین  با توجه به افزایش تولید این مجتمع و سایر مزارع وابسته این شرکت سعی در ایجاد بسترهای صادراتی در زمینه صادرات جوجه شترمرغ، چرم شترمرغ، پر و پوسته تخم آن را داشته و هم اکنون این شرکت و سایر مزارع در حال صادرات محصولات این صنعت از جمله چرم ،جوجه و تخم به کشورهای اروپایی و آفریقایی و خاورمیانه می باشند.

صادرات روغن شترمرغ به قیمت ارزان

صادرات روغن شترمرغ به قیمت ارزان با توجه به حجم تولید روغن شترمرغ در کشور، خرید آن برای صادرات  برای صادرات روغن از آن صورت می‌گیرد که ارسال آن توسط خیلی از خریداران و تاجران به کشورهایی از جمله روسیه انجام می شود. فروش عمده روغن شتر مرغ ،  در این مقوله عوامل مهم زیادی را باید در نظر گرفت زیرا در صورت عدم توجه کافی ممکن است با زیان های جبران نا پذیری مواجه شویم پس بهتر است که به نکات ذیل توجه دقیق داشته باشیم .

اول : از مزارع مطمئن خریداری کنیم

دوم : نسبت به تازه بودن روغن اطمینان حاصل نمایید .

سوم : مطمئن شوید با روغن های دیگر مخلوط نشده باشد

چهارم : کیفیت بسته بندی مناسب باشد ( از نظر حمل و نقل – ماندگاری – زیبایی )

باید توجه کرد که فروش عمده روغن شتر مرغ کاری است که نیاز مند تجربیات خوب می باشد و ذر صورتیکه شما دارای این تجربه نیستید کارشناسان ما برای خدمت رسانی به شما سروران گرامی آماده هستند .

شرکت تولید کننده روغن شترمرغ صادراتی

شرکت تولید کننده روغن شترمرغ صادراتی شرکت تولید کننده روغن شترمرغ صادراتی در ایران زیاد به شهرهای زیادی در ایران وجود دارد که به پرورش شترمرغ و تولید روغن از آن پرداختند که با توجه به رونق فروش آن توانسته از محصولات خود را به کشورهای مختلف نیز از کشورهای اروپایی و عربی صادر کنند و سود فراوانی را نیز از این زمینه حاصل شوند این شرکت همچنین در داخل کشور نیز با استفاده از فروش اینترنتی محصولات خودرو با کیفیت زیاد در اختیار عموم گذاشته اند تا از این محصول غذایی و دارویی به بهترین شکل استفاده نمایند.

مرکز تولید و توزیع روغن شترمرغ در سراسر کشور

مرکز تولید و توزیع روغن شترمرغ در سراسر کشور مرکز تولید و توزیع روغن شترمرغ در سراسر کشور محصولات خود را در زمینه تولید روغن شترمرغ و یا گوشت شترمرغ و همچنین تخم مرغ آن به فروشگاه های بزرگ و کوچک و همچنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و مغازه ها ی کوچک توزیع کرده تا به دست مشتریان برسد. این مرکز برای خرید عمده گوشت شترمرغ در اصفهان و دیگر شهرهای ایران راه اندازی شده و افراد مختلف می توانند سفارش خود را با ما در میان گذارند.

بهره گیری از گوشت شترمرغ طبیعی در شهرهای مختلف ایران مورد توجه قرار داشته و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند. در این شهرها محصولاتی عرضه می شود که به صورت کاملا استاندارد تولید شده و می توان از مزیت های موجود در آنها بیشترین استفاده را برد.

خواص درمانی روغن شترمرغ

خواص درمانی روغن شترمرغ خواص درمانی روغن شترمرغ زیاد بوده و برای سلامتی پوست تاثیر گذار است در زیر به تعدادی از خواص درمانی این روغن اشاره خواهد شد. همانطور که بیان شد ، روغن شترمرغ اصل دارای خواص زیادی در زمینه زیبایی پوست و مو میباشد.

از این رو میتوان گفت خواص آن محدوده وسیعی را بدر بر می گیرد .

در این قسمت سعی در معرفی مهم ترین خواص روغن شترمرغ داریم .

 1. تسکین درد
 2. جوان سازی پوست
 3. درمان زخم
 4. درمان سوختگی
 5. درمان آکنه
 6. ضد آفتاب
 7. بازسازی پوست
 8. درمان خشکی پوست
 9. درمان بیماری های پوستی
 10. درمان زخم بستر
 11. درمان ترک پا
 12. رفع درد های مفصلی
 13. رفع کمر درد
 14. رفع درد عضلات
 15. درمان زخم بواسیر
 16. رفع خشکی مو
 17. افزایش رشد مو

موارد بالا تمام خواص روغن شگفت انگیز روغن شتر مرع می باشد.

ارزان ترین روغن شترمرغ در بازار

ارزان ترین روغن شترمرغ در بازار ارزان ترین روغن شترمرغ در بازار را می توان از تولید کنندگان این محصول در شهرهای بزرگ و یا شهرستان هایی که اقدام به پرورش شترمرغ می کنند پیدا کرد. همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی که روغن شتر مرغ را به فروش گذاشته اند آن را با کمترین قیمت پیدا و سفارش داد، از محاسن این نوع روش خرید میتوان به حذف مسافت و زمان و همچنین کمتر شدن هزینه ها اشاره کرد. در زیر نمونه ای از فروش ارزان روغن شترمرغ اشاره خواهد شد:

روغن شتر مرغ اصل :۷۸,۰۰۰ تومان

مشخصات محصول

وزن : ۰٫۰۰۲ kg

ابعاد : ۱۰ × ۳ × ۳ cm

وزن : ۳۰ میلی گرم

مجوز : ۹۵-۰۵۴۲-س

بزرگترین بازار روغن شترمرغ در ایران

بزرگترین بازار روغن شترمرغ در ایران بزرگترین بازار روغن شترمرغ در ایران: صنعت و تولید شترمرغ یکی از عرصه‌های بسیار سودآور و منطبق بر الگوی اقتصاد مقاومتی است که پرورش‌دهنده قیروکارزینی درآمدی ماهیانه ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان از آن کسب می‌کند. پرورش و تولید شترمرغ یکی از عرصه‌های بسیار سودآور و منطبق بر الگوی اقتصاد مقاومتی است به گونه‌ای که علاوه بر فرآورده‌های گوشتی، پوست، روغن و پر آن نیز ارزش اقتصادی دارد. براساس اطلاعات وزارت جهاد کشاورزی ایران سومین کشور دنیا از لحاظ تعداد قطعات شترمرغ است.

براساس اطلاعات موجود ۱۰۰ هزار قطعه شترمرغ در ایران وجود دارد که از این تعداد ۹ هزار قطعه مولد است. استان فارس با افتتاح بزرگترین واحد صنعتی شترمرغ کشور که بهمن سال گذشته رخ داد یکی از مهم‌ترین مراکز تولید شترمرغ است همچنین در استان سمنان ۱۰واحد تولید وپرورش شترمرغ گوشتی ومولد با ظرفیتی معادل ۱۶هزار قطعه درسال فعالیت دارند که این استان را یکی از بزرگترین مراکز پرورش شتر مرغ در ایران نشان می دهد.با توجه به اقلیم مناسب ونیاز نداشتن شترمرغ به مرتع و سازش این پرنده با شرایط گرم وخشک ، استان سمنان سهم عمده تولید وپرورش شترمرغ کشور را داراست .

برترین برند های روغن شترمرغ در بازار های جهانی

برترین برند های روغن شترمرغ در بازار های جهانی برندهای زیادی در ایران وجود دارند که روغن شتر مرغ را با بهترین کیفیت وارد بازار می‌کنند. روغن شترمرغ همان گونه که میدانید توسط چندین برند و مارک گوناگون در بازار عرضه می شود که همگی شکل اصل ارائه شده و در قالب محصولات متنوعی در بازار به فروش می رسند. از معروفترین و مشهورترین مارک های می‌توان امگا ۵ اشاره کرد که یکی از محصولات پرفروش در این زمینه بوده که از روغن اصل شترمرغ تولید شده و با ملیت فرانسوی بازار ایران راه یافته است.

از دیگر برندها می توان به روغن شترمرغ الکوان اشاره کرد که یک برند و مارک مشهور دیگر میباشد و در قالب شامپو ها نیز به بازار ارز می گردد و از بهترین تقویت کننده پوست حساب می شود. مارک اکلاس از برندهای مطرح دیگر است که این هم در زمینه تولید روغن شترمرغ و دیگر محصولات تولید شده آن سابقه‌ای درخشان دارد. به طور کلی چند مارک دیگر هم در این زمینه فعالیت دارند و به فروش روغن اصل و مرغوب شترمرغ پرداخته است که در ادامه لیست کامل این شرکت ها را می توان دید همچنین از طریق  فروشگاه های معتبر به دست آورد زما همچنین برخی از این مارک ها و برندها را که مشهور هستند در ادامه نام خواهیم برد:

 • جنتالین
 • پانا
 • پلینی
 • تسکین
 • شفا
 • حکیم تهرانی
 • روجا
 • روناکریلاکو
 • زیت لایف
 • زاور
 • تسکو
 • بهدیس
 • مهرگان
 • گلدن نایس
 • لام آنژو
 • لامانجو
 • معجزه

مرکز خرید جدید ترین روغن شترمرغ در تهران

مرکز خرید جدید ترین روغن شترمرغ در تهران مرکز خرید جدیدترین روغن شترمرغ در تهران : برای خرید کردن جدید ترین روغن شترمرغ در تهران می توان با مراجعه به عطاری ها و همچنین فروشگاه‌های بزرگ در زمینه تهیه و تولید روغن شترمرغ و دیگر محصولات این پرنده مشغول هستند آن را تهیه نمود. همچنین می توان با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی در فضای وب آزرا سفارش و درب منزل تحویل گرفت. یکی از این مراکز که در تهران معروف بوده مزرعه شترمرغ است این تولیدی در زمینه های زیر در حال خدمات رسانی در تهران است:

فروش جوجه شترمرغ یک روزه , فروش جوجه شترمرغ چند ماهه , خرید و فروش شتر مرغ مولد , بهترین خریدار شترمرغ زنده , فروش گوشت شترمرغ به صورت عمده , جزئی , بسته بندی , فروش کنسانتره شترمرغ , مشاوره در امر جیره , مکمل و کنسانتره شترمرغ , تامین ساختمان و تاسیسات شترمرغ , مشاوره رایگان در امر پرورش شترمرغ , فروش تجهیزات مخصوص شترمرغ , بهترین خریدار زنده شترمرغ , بوقلمون , بلدرچین , کبک , اردک

نماینده فروش روغن شترمرغ در اصفهان

نماینده فروش روغن شترمرغ در اصفهان  نمایندگان فروش روغن شترمرغ در اصفهان: خوشبختانه در حال حاضر در شهرهای بزرگ کشور مانند اصفهان می توان استقبال بسیار خوبی از گوشت شترمرغ را شاهد بود. به همین دلیل مجموعه های تولید کننده معتبر نیز مشغول به تولید این محصول شده و آن را راهی بازار می کنند.

در شهر اصفهان ارائه گوشت شترمرغ درجه یک و سالم زیر نظر تولید کننده های معتبر صورت گرفته و بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.در مطالبی که گذشت به عناوین زیر اشاره شد:

 • پخش روغن شترمرغ
 • بهترین روغن شترمرغ در ایران
 • مشخصات روغن شترمرغ با کیفیت
 • شرکت تولیدی روغن شترمرغ
 • تجارت روغن شترمرغ
 • صادرات روغن شترمرغ
 • روغن شترمرغصادراتی
 • سفارش روغن شترمرغ
 • اولین تولید کننده روغن شترمرغ
 • گروه تامین کننده روغن شترمرغ
 • مرکز پخش روغن شترمرغ

خرید مستقیم از کارخانه روغن شترمرغ

ما در این بخش به شما یکی از بهترین کارخانه روغن شترمرغ را معرفی می کنیم و می توانید تمامی خرید های خود را از این کارخانه روغن شترمرغ انجام داده و استفاده کنید.
چرا که این کارخانه بهترین و با کیفیت ترین روغن ها را تولید می کند و در بازار های خرید و فروش عرضه می کند. هم چنین بهتر است بدانید که این کارخانه روغن هایی که در بازار های خرید و فروش عرضه می کند همه آن ها تازه می باشند. به این علت هم تعداد مشتری های این کارخانه روز به روز افزایش پیدا می کند.

یکی از بهترین راه و روش های خریداری کردن این نوع روغن ها از این کارخانه ها شماره تماس هایی می باشند که در سایت این کارخانه موجود می باشد.

خرید مستقیم از کارخانه روغن شترمرغ

قیمت روز روغن شترمرغ

آیا می دانید که قیمت اعلام شده از طرف انواع کارخانه روغن شترمرغ در چه سطحی می باشند؟ بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین مواردی که در زمینه خریداری کردن انواع روغن های شترمرغ از کارخانه روغن شترمرغ قیمت های این محصولات می باشد. چرا که قیمت هایی که از طرف انواع شرکت های مختلف برای آن ها اعلام می کنند بالا تر می باشد.
به این علت هم افراد نمی توانند به راحتی خرید های خود را انجام دهند. به این علت هم توصیه می گردد که خرید های خود را از این کارخانه تولید روغن انجام دهید.

چرا که این کارخانه قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته است بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن شترمرغ ویترای | خرید آن با نصف قیمت

 قبل از پرداختن به بحث روغن شترمرغ ویترای و خرید روغن شترمرغ همچنین نحوه تهیه روغن شترمرغ ویترای و روش های عرضه روغن شترمرغ ویترای تعریفی خواهیم داشت از شت

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام