کیسه فریزر چسبی برای کودکان حساسیت آور است

هزینه هایی که باید در نظر گرفته شوند شامل تولید و مواد افزودنی کیسه فریزر چسبی ، تجهیزات و لوازم، مصرف سوخت برای نگهداری و نگهداری غذاها، از دست دادن علاقه به سرمایه های کلان مانند فریزر، زمان و انرژی شخصی و هزینه مواد غذایی مشابه که به صورت تجاری نگهداری می شوند، می باشد.

هزینه های تولید
محصولاتی که در نگهداری غذای خانگی استفاده می‌شوند ممکن است از چندین منبع تهیه شوند: باغ‌های خانه، بازارهای کنار جاده، مزارع خود را انتخاب کنید، یا هدایایی از طرف خانواده یا دوستان “سبز شست”.

اگر محصول را خریداری کنید، هزینه آن مشخص است. اگر باغ دارید، برخی از هزینه‌ها شامل هزینه زمین می‌شود. هزینه های ویژه برای کشت خاک؛

هزینه چنین تجهیزات قابل استفاده مجدد مانند ابزار باغ؛ هزینه اقلام غیر قابل استفاده مجدد مانند بذر، کود، آفت کش ها و آب؛ و زمان و انرژی شما

ارزش برداشت تلاش های باغبانی شما به ارزش بازار غذای تولید شده منهای هزینه های متحمل شده بستگی دارد. اگر محصول بامپر تولید می کنید.

ممکن است پس انداز عالی باشد. با این حال، اگر با شکست محصول مواجه هستید، پس انداز ممکن است اندک باشد.

پولی که در فریزر گذاشته می شود ممکن است برای کسب درآمد نقدی یا پرداخت بدهی سرمایه گذاری شده باشد یا نباشد. اگر سود سرمایه گذاری جایگزین در هزینه داشتن یک فریزر در نظر گرفته شود، نرخ را بر اساس بازدهی که از سرمایه گذاری دیگری حاصل می شود، قرار دهید.

تحقیقات نشان می دهد که 0.l کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) طول می کشد تا یک پوند غذا منجمد شود و دمای آن به 0 درجه کاهش یابد. انرژی الکتریکی مورد نیاز به عوامل زیادی بستگی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

دمای اتاقی که فریزر در آن قرار دارد. فریزرهای اتاق های گرمتر انرژی بیشتری مصرف می کنند. دفعات باز شدن درب. هرچه فریزر بیشتر باز شود، برق بیشتری مصرف می کند.

اندازه فریزر.

به طور کلی، فریزرهای بزرگتر از فریزرهای کوچکتر برق بیشتری مصرف می کنند. خواص عایق فریزر. به طور کلی، فریزرهای عایق بهتر برای خرید هزینه بیشتری دارند اما کارکرد کمتری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.